Nieźle nieźle! U mnie też czasem znajomi robią takie smakołyki, głównie niestety na święta, ale jak jest to nie omieszkam skorzystać z oferty

Szyneczki wychodzą wyśmienite, chociaż za każdym razem inne w smaku

Aktualnie mam kiełbaskę wiejskiego pochodzenia. Cóż, mięso też jeść trzeba

Zawsze marzyłem o zrobieniu takiej samodzielnie. Ojciec i dziadek kiedyś tam robił, ale aktualnie nawet nie ma już u rodziców zbytnio zwierząt poza kurami
