Droga Renato w którym to miejscu stawiałem diagnozę.
Napisałem tylkop najbardziej prawdopodobne z mojego punktu widzenia możliwości, bez odpowiednich badań nie da sie ich potwierdzić.
Podałem przykład leczenia objawowego w schorzeniach układu moczowego.
Nie piszę tu na forum żeby kogoś przekonywać, lajków też nie potrzebuję.
Co do szczepień jest coś takiego jak choroby zwalczane z urzędu, w każdej grupie zwierząt są szczepienia obowiązkowe które bezwzględnie trzeba wykonać oczywiście można mieć inne zdanie ale nie będę w takim przypadku polemizował bo nie ma to większego sensu.