Witamy na forum Zielarzy
Wacku mógłbyś zrobić zdjęcie siedmiopałków z bajorka? Będę starała się je odnaleźć nad Bugiem i przenieść do Wlkp.
Basiu do mnie napisałaś? Arte jest z Wlkp?