Autor Wątek: Kosmodisk.  (Przeczytany 8646 razy)

Offline janek

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 2780
Kosmodisk.
« dnia: Maja 19, 2014, 14:47:48 »
Jak w temacie, ciekaw jestem czy ktoś próbował stosować.

Ja się przyznam,że tak i pomogło. Całe życie miałem problem z kręgosłupem.
Najbardziej z częścią krzyżową, sprowadzało się to do tego, że nie mogłem dłużej pracować schylony.
Był taki okres gdzie musiałem dużo pracować schylony - plewienie.
Po godzinie musiałem kończyć bo nie byłem w stanie dłużej.
Kupiłem Kosmodisk, używałem gdzieś przez miesiąc potem zawsze gdy musiałem pracować schylony.
Używałem chyba z 2-3 lata, zawsze pomagał i powiem szczerze do tej pory (to już z 10 lat) nie mam żadnych problemów i mogę poplewić z 8 h i nie muszę niczego używać.

Nie wiem co i na jakiej zasadzie, może ktoś mądrzejszy mi to wyjaśni.

Offline cezet

  • Więcej Pisze
  • ****
  • Wiadomości: 454
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2014, 14:55:02 »
Jak w temacie, ciekaw jestem czy ktoś próbował stosować.

Ja się przyznam,że tak i pomogło. Całe życie miałem problem z kręgosłupem.
Najbardziej z częścią krzyżową, sprowadzało się to do tego, że nie mogłem dłużej pracować schylony.
Był taki okres gdzie musiałem dużo pracować schylony - plewienie.
Po godzinie musiałem kończyć bo nie byłem w stanie dłużej.
Kupiłem Kosmodisk, używałem gdzieś przez miesiąc potem zawsze gdy musiałem pracować schylony.
Używałem chyba z 2-3 lata, zawsze pomagał i powiem szczerze do tej pory (to już z 10 lat) nie mam żadnych problemów i mogę poplewić z 8 h i nie muszę niczego używać.

Nie wiem co i na jakiej zasadzie, może ktoś mądrzejszy mi to wyjaśni.
A co to jest, bo by mi się też przydało?

Offline Alinge

  • Więcej Pisze
  • ****
  • Wiadomości: 388
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 19, 2014, 15:26:04 »
Cytuj
Janek Jak w temacie, ciekaw jestem czy ktoś próbował stosować.
Ja się przyznam,że tak i pomogło. Całe życie miałem problem z kręgosłupem.

Moja odpowiedź będzie trochę nie na temat Twojego pytania:

Janku a czy kiedykolwiek oddałeś się choćby w ręce dobrego  osteopaty ? 
Zawsze jestem jestem zwolennikiem poprawy "tego czegoś",   by nie kupować "coś"

Pozdrawiam



Offline janek

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 2780
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 19, 2014, 21:47:30 »
Cezet.
Wpisać w wyszukiwarkę i na pewno znajdziesz reklamę tego.
Alinge
Oddawałem się ręce przeróżnych "szpeców" na szczeście teraz już nie mam potrzeby.
Jedynie raz na parę lat.

Offline zulu

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 2336
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 20, 2014, 08:58:51 »
Podobne działanie uzyskuje mój ojczulek, szyjąc sobie i nosząc na kręgosłupie taki wąski i płaski worek wypełniony łuską gryczaną. Efekt u niego zadowalający przy nieporównywalnie niższych kosztach ;)
veritas est adaequatio intellectus et rei

Offline Moc jest w Tobie!

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 1614
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 20, 2014, 09:04:49 »
janek pracuje w Mango. Sprawa się rypła. ;)

Offline janek

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 2780
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 20, 2014, 09:45:35 »
Tak, na kierowniczym stanowisku.
Kieruje tych którym moc nie pomogła.

Offline Moc jest w Tobie!

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 1614
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 20, 2014, 09:53:56 »
Coś nie ten teges, bo Moc pomaga zawsze. No prawie..., z małymi wyjątkami, kiedy ktoś chce koniecznie udowodnić, że Moc nie działa. Na pewno mu się uda.

Janek, nie musisz tak sztywnieć, kiedy ktoś żartuje. ;)

Offline `

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 1051
  • IRONMAN-napędzany ziołami
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 20, 2014, 10:14:04 »
Cytuj
Janek, nie musisz tak sztywnieć, kiedy ktoś żartuje. ;)

Ojtam, ojtam właśnie na sztywność jest kosmodisk.
Do kompletu Power Balance - kawałek silikonu z hologramem,sproszkowanymi ziołami.
Oczywiście oryginalny za 250zł bo tańszy nie pomaga :) .

Offline janek

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 2780
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 20, 2014, 10:33:49 »
MOC -jednak jest z Tobą, dobrze oczytałeś, tylko troszeczkę, teraz zrozumiałem  ;D
Moc - pomaga, prawie zawsze, zależy czego.

Aqarel
Czasem się zastanawiam czy niektórym Moc, ten hologram ale najprędzej te sproszkowane zioła nie mogłyby pomóc
Oczywiście nie piję do Ciebie ;D

Offline `

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 1051
  • IRONMAN-napędzany ziołami
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 20, 2014, 10:42:51 »
Janku, ja piję i to całkiem sporo i często.
Napitki, zawsze sa na ziołach a hologramy to mi co jakiś czas malują,flamastrami, na nogach,
ramionach i na głowie(dokładniej na czepku)...dodają mocy jak cholera.
A i "power balanca" dostaję ale tylko na jedną nogę, chyba do testów bo potem opaskę zabierają  :D  :D  :D
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2014, 10:46:29 wysłana przez aqarel_off »

Offline NajWaleriana99

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 26, 2014, 22:25:05 »
Dla mnie te wszystkie produkty od Mango kojarzą mi się z tanią tandetą z podbitą ceną i bzdurnymi reklamami. Wolę raczej skontaktować się z lekarzem specjalistą niż kimś z call center kto się kompletnie nie zna na medycynie

Offline robin

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 520
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 28, 2014, 23:38:58 »
Janek się podzielił swoim doświadczeniem i osobistymi odczuciami w temacie, i to jest ok. Własne zdanie sobie i tak każdy wyrobi.
Próba odpowiedzi na pytanie: pomagał zapewne na zasadzie wspomagania rozluźnienia napięć mięśniowych na tym odcinku. Później być może nauczyłeś się rozluźniać sam + wspomniane wizyty u "szpeców".

Offline janek

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 2780
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 29, 2014, 13:41:51 »
Moja droga Naj...
Kontaktowałem się z wieloma lekarzami tylko z tych kontaktów nic nie wynikło.

Offline NajWaleriana99

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kosmodisk.
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 31, 2014, 22:34:11 »
janek - rozumiem. Tonący brzytwy się chwyta. Jednak ja osobiście i tak nie wierzę w marketingową gadkę rodem z telewizji i programów typu telezakupy Mango. Mimo wszystko życzę powodzenia