Jak w temacie, ciekaw jestem czy ktoś próbował stosować.
Ja się przyznam,że tak i pomogło. Całe życie miałem problem z kręgosłupem.
Najbardziej z częścią krzyżową, sprowadzało się to do tego, że nie mogłem dłużej pracować schylony.
Był taki okres gdzie musiałem dużo pracować schylony - plewienie.
Po godzinie musiałem kończyć bo nie byłem w stanie dłużej.
Kupiłem Kosmodisk, używałem gdzieś przez miesiąc potem zawsze gdy musiałem pracować schylony.
Używałem chyba z 2-3 lata, zawsze pomagał i powiem szczerze do tej pory (to już z 10 lat) nie mam żadnych problemów i mogę poplewić z 8 h i nie muszę niczego używać.
Nie wiem co i na jakiej zasadzie, może ktoś mądrzejszy mi to wyjaśni.