Autor Wątek: Oleje z Ol'Vita?  (Przeczytany 1327 razy)

Offline qwerta

• Dużo Pisze
Oleje z Ol'Vita?
« dnia: Styczeń 23, 2019, 10:26:32 »
Kupował ktoś może oleje zimnotłoczone marki Ol'Vita i może napisać, czy są dobrej jakości czy niespecjalnie? Może tak ogólnie ktoś coś wie o tej marce, czy jest godna zaufania?
Ew. może znacie jakąś pewną markę, która ma tanie i dobrej jakości oleje zimnotłoczone?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2019, 10:28:23 wysłana przez qwerta »

Offline jolkaj

• Moderator
  • Dużo Pisze
Odp: Oleje z Ol'Vita?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2019, 10:46:30 »
Używam olvity od lat. Wiesiołkowy działa poprawnie, po czarnuszce nie odrzuca. Co do czarnuszki to można gdybać że lepsza byłaby taka pakowana w Egipcie gdzie nie dochodzi do strat na związkach aromatycznych itd. Polecam firmę.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto. Prof. Bartoszewski

Offline qwerta

• Dużo Pisze
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:10:01 »
Dziękuję :)

Offline tomczan

• Więcej Pisze
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2019, 00:24:09 »
Piłem olej z czarnuszki tej firmy i podziałał tak jak chciałem, wiec tez mogę polecić, choć z cenami trochę przeginają
Polecam:http://www.biostrefa.pl/ żywność, zioła, kosmetyki :)

Offline qwerta

• Dużo Pisze
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2019, 01:06:30 »
Cytat: tomczan
(...)choć z cenami trochę przeginają
Hmm, a to ciekawe, bo ja się zainteresowałam właśnie ze względu na dość niskie ceny. Konkretnie to znajoma chciała olej z czarnuszki w celach kosmetycznych i np. takiej znanej marki jak Nacomi jest droższy. I ogólnie jak patrzyłam na Ceneo, to ten z Ol'Vita był jednym z tańszych...
Oleje do celów spożywczych kupowałam w sklepie IWNiRZ, bo wydał mi się najbardziej godny zaufania, ale akurat z czarnuszki tam nie mają i też nie jest u nich szczególnie tanio. No ale ja czarnuszkę stosuję zmieloną jako przyprawę, więc już oleju nie kupuję

Offline zielarz polski

• Moderator
  • Dużo Pisze
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2019, 12:03:37 »
Targoch to badajże dystrybutor nie tłocznia, więc trzeba by się dowiedzieć, kto dla nich produkuje.

Offline Agnieszka K

• Nowy
  • *
    • Blog o ziołach
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2019, 22:26:17 »
Uzywamy w domu olejow z Olandia - Złoto Polskie. Kupuję przez internet rzepakowy ekologiczny. W niczym nie podpada, piłam wiesiołkowy - tez nie podpadł.
Jesli chodzi o olej z czarnuszki - kupiła w firmie Flos. Na alergie moich Panów - działa. :)
pozdrawiam wszystkich :)
Wszystko, co truje, umiejętnie użyte - leczy.