A gałka muszkatołowa do bobu z masłem i sosem sojowym - rzeczywiście super. Także polecam.
Żeby zrobić z tego "pełny" obiad (choć można się i opchać samym bobem, czemu nie) dodałbym jajko sadzone, fasolkę szparagową.
Gałka jest też super w blinach wg przepisu Ciesielskiej - są rewelacyjne, radzę wypróbować.