Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Witamy na forum Zielarzy
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
»
General Category
»
Nasze odkrycia i ciekawostki
»
masło shea
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: masło shea (Przeczytany 3407 razy)
stukam kopytkami
Ekspert forum
Dużo Pisze
Wiadomości: 1192
masło shea
«
dnia:
Listopada 23, 2011, 11:07:35 »
Jako, że jest nawilżające i nie można stosować na twarz o tej porze roku to nie mając pod reką oleju do włosów użyłam masła na końcówki. Rewelacja! Nie ma tego co po oleju. Włosy nie mają zapachu, idealnie się rozczesują i nie przetłuszczają.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
»
General Category
»
Nasze odkrycia i ciekawostki
»
masło shea