Autor Wątek: masło shea  (Przeczytany 3407 razy)

Offline stukam kopytkami

  • Ekspert forum
  • Dużo Pisze
  • ****
  • Wiadomości: 1192
masło shea
« dnia: Listopada 23, 2011, 11:07:35 »
Jako, że jest nawilżające i nie można stosować na twarz o tej porze roku to nie mając pod reką oleju do włosów użyłam masła na końcówki. Rewelacja! Nie ma tego co po oleju. Włosy nie mają zapachu, idealnie się rozczesują i nie przetłuszczają.