Problemem jest ból, sztywność stawu czy jeszcze coś innego?
Preparaty z glukozaminą mogą pomóc (polecam Artresan), homeopatyczny lek Osteocynesine firmy Boiron wspomagający tkankę chrzęstną, na pewno żywokost zewnętrznie a nawet i wewnętrznie (niezbyt długo), kurkuma, imbir, zioła zawierające dużą ilość związków mineralnych (algi, lucerna, skrzyp, pokrzywa) - to tak z pamięci, ale pomyślę co jeszcze mogłoby pomóc.