Autor Wątek: Suplement wit.D - własnej roboty  (Przeczytany 5600 razy)

Offline leo

  • Dużo Pisze
  • *****
  • Wiadomości: 1584
Suplement wit.D - własnej roboty
« dnia: Maja 24, 2025, 12:47:15 »
Witaminę D na swój użytek możemy wyprodukować wystawiając się na działanie UV z promieni słonecznych. Ale - nie tylko - można wyeksponować na UV grzyby - blaszkami do góry: https://dietetycy.org.pl/witamina-d-w-grzybach-jadalnych/ .
Właśnie suszę na swój użytek na słońcu boczniaki :) .