Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Witamy na forum Zielarzy
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
»
General Category
»
Nasze odkrycia i ciekawostki
»
Suplement wit.D - własnej roboty
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Suplement wit.D - własnej roboty (Przeczytany 5600 razy)
leo
Dużo Pisze
Wiadomości: 1584
Suplement wit.D - własnej roboty
«
dnia:
Maja 24, 2025, 12:47:15 »
Witaminę D na swój użytek możemy wyprodukować wystawiając się na działanie UV z promieni słonecznych. Ale - nie tylko - można wyeksponować na UV grzyby - blaszkami do góry:
https://dietetycy.org.pl/witamina-d-w-grzybach-jadalnych/
.
Właśnie suszę na swój użytek na słońcu boczniaki
.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
»
General Category
»
Nasze odkrycia i ciekawostki
»
Suplement wit.D - własnej roboty