Autor Wątek: Epidemia koronawirusów - ze świata  (Przeczytany 2199 razy)

Offline Wesoły Sen

• Więcej Pisze
  • будь спокоен и избегай расстройства микробиома
Odp: Epidemia koronawirusów - ze świata
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2021, 19:01:14 »
Nie żadne Wenus tylko Ziemia jest MAT planetą. Atomy też posiadają DNA. Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz, wniosek proch żyje. Teraz rozumiesz reakcję łańcuchową. Przestańcie słuchać kanałów które z was robią głupków. Nauka poszła tak daleko że człowiek zagraża egzystencji wszystkiego.
Jedna nitka DNA jest + a druga nitka -.  Całkowite sterowanie falami elektromagnetycznymi wszystkimi chorobami człowieka, komórkami, wirusami. Prąd powstaje z rozmagnesowania które zabija planetę obniżając pasy Van Allena. Walka z totalną kontrolą systemu śmierci się zaczyna

Offline 44

• Mało Pisze
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 08, 2021, 20:48:54 »
Słynny włoski psychiatra ujawnia, że elity nie zaszczepiły się. Dostały placebo. Jemu też to proponowano.
Jesteśmy okłamywani od początku do końca w sprawie szczepionek i covida.

https://trikooba.com/un-famoso-psiquiatra-italiano-asegura-que-la-mayoria-de-los-que-se-vacunaron-contra-el-covid-desde-cierta-esfera-recibieron-placebos-me-lo-han-propuesto-a-mi/

Offline Basia

• Płytki nurek
  • Dużo Pisze
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2021, 10:25:11 »
Niedawno sam pisałeś, że do źródeł trzeba podchodzić ze szczyptą sceptycyzmu.

Ja hiszpańskiego nie rozumiem, ale opierając się na Twoim tytule mogę przypuszczać, że pan psychiatra zapomniał, że został zaproszony na badania kliniczne jakiejś szczepionki. Szczególnie, jeśli to jest słynny psychiatra mający kontakt ze swoimi pacjentami i lekami dla nich.

Czy znasz jakiegoś słynnego psychiatrę w Polsce? Bo ja nie. To czy znasz tego słynnego psychiatrę z Włoch?

Poza tym, były rzeczywiście udowodnione przypadki, że antyszczepionkowe pielęgniarki szczepiły ludzi chętnych na szczepienia solą fizjologiczną, co kończyło się w sądach.

Pozdrowienia :-)

Offline kardamonek

• Średnio Pisze
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 09, 2021, 10:56:19 »
W ostatnim komentarzu red. Gadowski wskazuje linka do raportu na temat pochodzenia koronawirusa
https://theintercept.com/2021/09/06/new-details-emerge-about-coronavirus-research-at-chinese-lab/
Cały komentarz jak zwykle wart uwagi. Poświęciłem na niego wczorajsze późne godziny. Nie żałuję godziny snu.

Offline 44

• Mało Pisze
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 09, 2021, 14:27:49 »
Niedawno sam pisałeś, że do źródeł trzeba podchodzić ze szczyptą sceptycyzmu.

Ja hiszpańskiego nie rozumiem, ale opierając się na Twoim tytule mogę przypuszczać, że pan psychiatra zapomniał, że został zaproszony na badania kliniczne jakiejś szczepionki. Szczególnie, jeśli to jest słynny psychiatra mający kontakt ze swoimi pacjentami i lekami dla nich.

Czy znasz jakiegoś słynnego psychiatrę w Polsce? Bo ja nie. To czy znasz tego słynnego psychiatrę z Włoch?

Poza tym, były rzeczywiście udowodnione przypadki, że antyszczepionkowe pielęgniarki szczepiły ludzi chętnych na szczepienia solą fizjologiczną, co kończyło się w sądach.

Nie słyszałaś nigdy np. o Antonim Kępińskim?

Nie opieram się tylko na tym linku. Wszystko zaczyna się układać w logiczną całość, znając dużo innych faktów.
Poza tym to jakieś bzdury piszesz o tym psychiatrze.

Offline Basia

• Płytki nurek
  • Dużo Pisze
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 09, 2021, 23:59:48 »
Nie słyszałaś nigdy np. o Antonim Kępińskim?

Nie znam.

Nie opieram się tylko na tym linku. Wszystko zaczyna się układać w logiczną całość, znając dużo innych faktów.
Poza tym to jakieś bzdury piszesz o tym psychiatrze.

No, cóż... dla mnie psychiatra to raczej rodzaj policjanta, tylko ZWYKLE bez pałki - unieszkodliwia pacjenta. Czasem tak trzeba, ale...
Nawet tutaj na forum się przewijają osoby, którym kontakt z psychiatrią nie przyniósł poprawy poczucia zdrowia.

Już nie chce mi się wspominać o patologicznej psychiatrii, która niewygodnych ludzi bez wyroków na wiele lat zamyka w psychiatrycznych więzieniach, które sa gorsze, niż zwykła paka. Jak wiesz, to też się całkiem niedawno działo i może i dzieje w Polsce.

Offline Wesoły Sen

• Więcej Pisze
  • будь спокоен и избегай расстройства микробиома
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 11, 2021, 07:40:19 »
Na żółto wykańczają najbardziej niewygodnych prezenterów faktów. Nie dziwi mnie że na temat szczepionek wypowiadają się profesorowie genetyki eksperymentalnej i psychiatrzy. Kto świrowi uwierzy że testują na nim leki, bronie których ponoć nie ma, a i do pierdla potrafią dokoptować świra dla politycznie niewygodnych, tak było w przypadku Mateusza Piskorskiego.

Myślicie że spermoboty są a mózgobotów nie ma

https://www.youtube.com/watch?v=Ey5aIByJaC0

Ja dobrze wiem że kwestia biokomputerów, nanoczipów, programowania reakcji i odbioru treści to nie jest kwestia jutra ani wprowadzania żadnego NWO tylko kwestia odległego wczoraj.

To jest tak zwana cicha wojna o której mówił św.p. Adolf kudliński

Jeszcze skwituję że jestem Whistleblowerem, polskie słowo demaskator tu pasuje w pełni, maski opadły wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2021, 05:23:53 wysłana przez Wesoły Sen »
Jedna nitka DNA jest + a druga nitka -.  Całkowite sterowanie falami elektromagnetycznymi wszystkimi chorobami człowieka, komórkami, wirusami. Prąd powstaje z rozmagnesowania które zabija planetę obniżając pasy Van Allena. Walka z totalną kontrolą systemu śmierci się zaczyna