Dzięki atrykułowi i uprzejmości Halinki terstuje teraz cudowny siedmiopałecznik.Uznałem że wzgledu na zdolnosci regeneracyjne i przeciwzapalne warto będzie go uzyć jako napój po treningowy. Ze wzgledu na ograniczona ilośc surowca testuja go ja i mój znajomy , który ma problemy własnie ze stawami . O postepach będę informował.
Pozdrawiam - Fresh