Pewnie jakby ktoś miał jakiś pomysł, to by się odezwał.
Nie mam zielonego pojęcia, co jest grane, ale może podaj więcej informacji, np.:
- kiedy były robione badania wątroby, jakie i z jakimi wynikami?
- od kiedy bierzesz sylimarol, a od kiedy jest to pocenie?
- czy coś jeszcze zmieniłeś w tym czasie w swoim trybie życia, jedzenia, i.t.d.?
- czy jeszcze bierzesz jakieś suplementy i od kiedy?
- jak z Twoim ciśnieniem i pracą serca?
- jak z poziomem elektrolitów?
- jak tarczyca?
No nie wiem, co jeszcze... Może złapiesz jakiś trop po tego typu analizie, albo komuś przyjdzie coś do głowy.