Autor Wątek: Lamblia  (Przeczytany 866 razy)

Offline Monalisa17

• Nowy
  • *
Lamblia
« dnia: Luty 04, 2019, 19:44:57 »
Tydzien temu odebrałam wyniki z krwi igm/igg. igm nie obecne natomiast igg obecne, moj lekarza pierwszego kontaktu stwierdzila ze jednak no skądś sie wziely te przeciwciała i ze ona mnie przeleczy...dala 4 tabletki tinizadolu i dziekuje dowidzenia. Ja czuje sie okropnie mam mdłości, bole glowy jest mi dziwnie jestem zmeczona ospala. Wszystko mnie boli, od 1.5 tyg mam ból w lewym boku pod żebrem. Stopce luzne ale nie biegunkowate czesto z kolorem pomaranczowym, takie poszarpane. Co robić? Czy faktycznie to te lambie? Jak sobie z tym radzic... Lekarz nic mi nie pomogla wrecz czulam sie potraktowana rutynowo.

Offline Basia

• Płytki nurek
  • Dużo Pisze
Odp: Lamblia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2019, 20:30:39 »
Dobrze, ze coś wykryto, a nie stwierdzono, że masz drażliwe jelita i masz się uspokoić.

Weź te tabletki, tylko paranoidalnie pilnuj probiotyków i jedz kiszoną kapustę jako żywność probiotyczną między posiłkami i lekarstwami tak, by była przynajmniej godzina w każdą stronę, na ile to możliwe.

Później, profilaktycznie pij codziennie mocny wywar (nie napar) z liści brzozy zamiast herbaty, tak, by zużyć 2 łyżki surowca dziennie i tak przez 2 tygodnie.

Do posiłków dokładaj pastę zrobioną z chrzanu lub czosnku zmielonego razem z wyszorowaną całą cytryną, wyjąć tylko pestki. Pestki można pogryźć między posiłkami.
Dawka 1 łyżeczka z posiłkiem 2 x dziennie.

Probiotyki lub przynajmniej kiszoną kapustę stosuj cały czas

Pozdrowienia :-)