Ceny wszędzie są raczej takie same(w przeliczeniu ile się płaci za 1 mg), także jeśli się chce to można wspierać polskie firmy, np. cannabi gold, zwłaszcza że wydają się mieć dobrą jakość, kontrolę jakości itd.
Ceny niestety nadal wydaja się być dość wysokie ze względu na to, że ten temat wystartował chyba dopiero pare lat temu. Zwłaszcza jeśli masz jakieś poważne schorzenie jak padaczka, czy chcesz dużo korzyści czerpać, bo dawkowanie wtedy zaczyna się chyba od ok. 10-30 mg.
Osobiście pewnie bym rozważał bardziej samemu zasadzenie i robienie nalewek.
Nie wiem też jak rzeczywiście profesjonalny sprzęt trzeba mieć do ekstrakcji CO2, może nie jest to aż tak drogie?