Autor Wątek: Swanson Full Spectrum Tribulus Fruit (buzdyganek ziemny)  (Przeczytany 611 razy)

Offline Wesoły Sen

• Więcej Pisze
  • будь спокоен и избегай расстройства микробиома
Swanson Full Spectrum Tribulus Fruit (buzdyganek ziemny)
« dnia: Sierpień 16, 2018, 11:22:18 »
W pierwszym dniu gdy wziąłem ten pełnowartościowy wyciąg z owocu zdziwiłem się. Efekt uspokajający był tak mocny jak jakiegoś porządnego leku na receptę. Bardzo wcześnie poszedłem spać. Na drugi dzień zastanawiałem się czy w ogóle jeszcze brać ten suplement, ale się jednak zdecydowałem. Tak ostra reakcja uspokajająca już nie wystąpiła. Pewnie w pierwszy dzień był jakiś szok dla organizmu. Uważam że dla facetów po 30stce którym w naturalny sposób hormony męskie zaczynają spadać, fajne zioło, na dłuższą metę rozluźnia, podnosi libido, testosteron i w ogóle kontruje starzenie się u mężczyzn i wynikające z tego problemy. Należy też pamiętać że długość członka jest zmienna w czasie i nie jest stałą na całe życie. Wysokie ukrwienie i testosteron, oraz utrzymywanie wzwodu, to naturalne mechanizmy na lepszą męskość.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 12:21:03 wysłana przez Wesoły Sen »
Jedna nitka DNA jest + a druga nitka -.  Całkowite sterowanie falami elektromagnetycznymi wszystkimi chorobami człowieka, komórkami, wirusami. Prąd powstaje z rozmagnesowania które zabija planetę obniżając pasy Van Allena. Walka z totalną kontrolą systemu śmierci się zaczyna