Autor Wątek: Spuchnięta kostka  (Przeczytany 1770 razy)

Offline nevergiveup

• Średnio Pisze
Spuchnięta kostka
« dnia: Czerwiec 02, 2018, 18:39:20 »
Witam Forumowiczów serdecznie. Otóż od jakiegoś roku, może trochę więcej moja mama ma opuchniętą kostkę. Oczywiście zaniechanie pracy i wysiłku w jej przypadku jest nierealne gdyż jest rolnikiem i każdego dnia musi obciążać staw. Co byście polecili? MSM i Witaminę C trochę piła ale wydaje mi się, że albo za mało piła albo to po prostu nic nie dało. To jakiś wysięk albo coś w tym stylu, mogę zrobić zdjęcia dla ułatwienia.
Pozdrawiam Nevergiveup;)

Offline kuneg

• Mów mi Małgorzato :)
  • Dużo Pisze
Odp: Spuchnięta kostka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2018, 22:54:01 »
A jak u niej ze stanem naczyń krwionośnych i krążeniem?
Doraźnie można zastosować okład ze zmiażdżonych liści kapusty, czy liści babki.
Nigdy wcześniej wiedza nie była tak łatwo dostępna i tylko od nas zależy, czy z niej skorzystamy.

Offline nevergiveup

• Średnio Pisze
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2018, 11:55:59 »
Jeśli chodzi o naczynia to raczej z żylakami problemów nie ma, z krążeniem to jest już inna sprawa bo musiałbym pomówić z nią więcej, ale czasami skarży się na drętwiejące dłonie chociaż o stopach/nogach nigdy nie wspominała.
Dziękuję kuneg, spróbujemy na razie kapustę, Wit C (w proszku) MSM i może jakiś preparat z DMSO (70% roztwór) tylko co można do niego dodać żeby nie zaszkodziło?. Oczywiście na własną rękę nie będę tego robił. Dopiero po forumowej konsultacji chcę coś stworzyć.
A lekarzy raczej wolelibyśmy unikać bo ich zalecenie to oczywiście "proszę przestać pracować"...

Offline leo

• Dużo Pisze
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2018, 13:46:57 »

Offline Basia

• Płytki nurek
  • Dużo Pisze
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2018, 18:33:58 »
Poza tym żywokost, biszofit itp, mogą być gotowe smarowidła, a doustnie zioła z krzemem, galarety lub gęste rosoły na kościach, chrząstkach i skórach.

Na dłuższą metę, dla profilaktyki trzeba kupić kurkuminę (te jest składnik kurkumy) i mocno suplementować sylimarol na wątrobę i pełen alfabet witamin i weterynaryjny Arthrovet

Pozdrowienia :-)
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 13:41:26 wysłana przez Basia »

Offline kuneg

• Mów mi Małgorzato :)
  • Dużo Pisze
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2018, 19:12:16 »
Jak już mowa o Arnice, to można by zastosować gotową maść Arcalen. Ma ona też w składzie wyciąg z kory Kasztanowca, który też by się nadał w takim przypadku.
Nigdy wcześniej wiedza nie była tak łatwo dostępna i tylko od nas zależy, czy z niej skorzystamy.

Offline Bogna 56

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2018, 21:37:41 »
Witam, napisz czy kostka Twojej mamy jest już wyleczona. pozdrawiam.

Offline Bogna 56

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2018, 07:49:12 »
Drętwienie rąk to najczęściej problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, większość z nas ma zwyrodnienia juz po 40-tce, a teraz nawet znacznie młodsi. Warto wybrać się do dobrego masażysty,  lub dobrać dobrych zestaw ćwiczeń - nie są skomplikowane,  albo tez terapia bioenergią Metoda Domancica jest rewelacyjna. Można poczytać o dowodach naukowych, jest uznana w Europie przez medycynę akademicka od 1985 roku. Pozdrawiam