Autor Wątek: Zywokost Witam Wszystkich  (Przeczytany 1596 razy)

Offline lorenzo

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 19
Zywokost Witam Wszystkich
« dnia: Lipca 19, 2017, 11:39:02 »
Witam
Potrzebuje maść z żywokostu dla 2 letniej dziewczynki na 'młodzieńcze zapalenie stawów'
Stan zapalny zbity olejkiem z cbd ale żywokost to żywokost .Poratujcie
Pozdrawiam

Offline falmer111

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Zywokost Witam Wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2017, 22:41:13 »
Nie posiadamy maści ale mamy korzeń i liście (jeszcze są zielone) żywokostu.
B.
kontakt@abc-uroda.com