A po co trzymasz na sucho długo w ustach? Przecież mąka razowa da podobny efekt.
Albo zrób z tego jakąś potrawę - rozmocz i ugotuj czy zrób naleśniki, albo dobrze popij i niech kiszki się sprawą zajmą.
Jeśli chcesz wspomagać wątrobę, to kup w aptece Sylimarol lub coś w tym stylu. W ziarnie sylimaryny w zasadzie nie ma, ona jest w łupinie.
Pozdrowienia :-)