Autor Wątek: Niedoczynność tarczycy - w poszukiwaniu lekarza naturopaty  (Przeczytany 1667 razy)

Offline Bananana

• Nowy
  • *
Witam  :)
Borykam się z niedoczynnością tarczycy. Szukam jakiegoś lekarza naturopaty, albo chociaż endokrynologa otwartego na niekonwencjonalne metody leczenia. Sytuacja jest o tyle trudna, ze od 8 lat (mam 17) jestem pod opieką endokrynolog, która o jodzie nie chce nawet słyszeć a wszelkie moje delikatne sugestie odrzuca przepisując kolejny euthyrox, a moja tarczyca się nie rozwinęła. Zdaje sobie sprawę ze cudów nie ma, ale nie poddaję się :) Dużo przeczytałam na ten temat, chciałabym rozpoczac odpowiednią suplementację, lecz wolałabym to robić pod nadzorem wykwalifikowanego lekarza-naturopaty, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Mieszkam niedaleko Wrocławia, jeśli znacie kogoś godnego polecenia do bardzo proszę o odpowiedz.
<3

Offline jolkaj

• Moderator
  • Dużo Pisze
Odp: Niedoczynność tarczycy - w poszukiwaniu lekarza naturopaty
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2017, 21:22:39 »
Witam
Może już trafiłaś na ten temat http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=622.0 To tak dla własnych przemyśleń dopóki nie znajdziesz naturopaty.

Endokrynologa odwiedzam co kilka lat i wciąż nie odpowiadam swoimi badaniami normom, według których się leczy.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto. Prof. Bartoszewski