Autor Wątek: Przywitaj się ! :)  (Przeczytany 45685 razy)

Offline Paweł

• Ekspert forum
  • Więcej Pisze
Przywitaj się ! :)
« dnia: Luty 17, 2017, 15:24:59 »
 :)

Offline Harnaś

• Nowy
  • *
Odp: Przywitaj się ! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2017, 23:31:58 »
Cześć, bardzo mi miło i cieszę się że mogę zagościć na tym forum. Kilkanaście godzin spędzonych na czytaniu różnych wątków przekonało mnie, że jest to dobre miejsce aby rozpocząć drogę ku lepszemu. Jestem niezadowolony z obecnego podejścia przemysłu farmaceutycznego do ludzkości i właśnie w ziołolecznictwie widzę światełko.
Dzięki 

Offline Mała Czarna

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2017, 12:17:59 »
Witam, cieszę się, że odnalazłam w czeluściach Sieci to forum, a jeszcze bardziej z publikacji Gospodarza  :D mam nadzieję, że dzięki temu rozwiążę kilka nękających mnie i moich bliskich problemów, a przynajmniej znajdę sposób, by je jakoś załagodzić

Offline surowiec

• Nowy
  • *
    • pamietnikwindykatora.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2017, 16:35:04 »
Dzień dobry. Zarejestrowałem się gdyż na chwile obecna mam dylematy związane z ostropestem (już zadałem pytanie) ale inne zioła też mnie zaczynają interesować.

Offline Ines1977

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2017, 11:56:54 »
Dzień dobry,
Zarejestrowałam się już dawno temu, bo mam zawsze do Was mnóstwo pytań w głowie ale jeszcze się nie odważyłam. Dziś zaczynam :)

Offline Zielono mi

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2017, 08:45:37 »
Witam
Zapisałam się tu wiosną, która właśnie jest teraz, a dzis już maj:):): ,w pełnym rozkwicie. Kocham tę porę roku za jej przepiękną zieleń. A i piękny to czas na ruszenie w teren, na zapoznanie sie z ziołami, bo ja na takim etapie właśnie jestem- zapoznawania się . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie znad morza:)
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2017, 08:47:08 wysłana przez Zielono mi »
właśnie powoli z ciekawością , chęcią i miłością wkraczam w świat ziół:)Pozdrawiam z Kołobrzegu:)

Offline mariolcia

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2017, 11:53:16 »
Witam, chciałabym się przywitać na Nowej (Starej) Drodze Życia ze zdiagnozowaną właśnie po 12 latach od ukąszenia boreliozą. W kupie siła, a wiedzy tu od metra. Z góry dziękuję za okazaną pomoc :-) Pozdrawiam

Offline katarzynka

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2017, 11:05:12 »
Witajcie, dziś zarejestrowałam się i w sumie przypadkiem natrafiłam na to forum. Bardzo się cieszę:) w październiku zaczynam kurs zielarstwa w Panewnikach w Katowicach:) Już nie mogę się doczekać:) Pozdrawiam wszystkich. Kasia

Offline crazy.nomad

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2017, 11:16:43 »
Witam wszystkich. Jestem nowy i zielony jak to zielsko o którym tu się rozmawia :)

Offline Ondrasz

• Więcej Pisze
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2017, 12:16:21 »
Ja tu od 1 września ubiegłego roku nauki pobieram i dalej jak ten szypiorek na wiosnę, tak że się nie przejmuj ;) Klasę będę powtarzał, to możemy siedzieć w jednej ławce ;) Cześć :)

Offline telerad

• Zdrowiejest najważniejsze
  • Nowy
  • *
    • teleradiologia
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 10, 2017, 16:34:55 »
Również witam!

Offline jogagirl

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 18, 2017, 20:10:01 »
dzień doberek :) jestem monika i chętnie wgryzę się bardziej w tematykę ziołolecznictwa a zwłaszcza przyrządzania przetworów i syropów z ziół :)

Offline Henio

• Średnio Pisze
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 19, 2017, 14:16:29 »
Cześć wszystkim,
Od wczesnej wiosny tego roku zacząłem mocno interesować się darami natury. Ich wpływem na zdrowie, czy to w chorobie, czy to w profilaktyce. Głęboko wierzę w ich działanie, a właściwie wiem, że działają i nie potrzebny jest do tego żaden zabobon. Pragnę zgłębiać swoją wiedzę i myślę, że strony pana doktora Różańskiego, jaki i to forum jest dobrym do tego miejscem.

Widzę, że forum jest na poziomie. Nie ma tu trolli, spamerów i innych internetowych debili od których roi się na innych forach, zwłaszcza poruszających tematy alternatywne. Pomoc uzyskuje się szybko i fachowo. Dziękuję i pozdrawiam całe forum.

Niech MOC NATURY będzie z nami :)

Offline rat.med

• Nowy
  • *
    • Strony internetowe
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 19, 2017, 20:17:56 »
Hej, pochłaniam każde słowo, które pisze Dr Różański na temat ziół, ale czasem dobrze porozmawiać z żywym-internetowym Ludziem:)

Offline BabaJoga

• Nowy
  • *
    • Chatka Baby Jogi
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 31, 2017, 09:35:35 »
Dzien dobry,
Zaczynam moja przygode z ziolami i czuje, ze to wspaniałe miejsce na zdobywanie i poszerzenie wiedzy.
Dziekuje :)