Autor Wątek: ból stopy  (Przeczytany 8973 razy)

Offline Basia

• Płytki nurek
  • Dużo Pisze
Odp: ból stopy
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 22, 2011, 17:59:52 »
Maria Treben w swojej książeczce o stresie napisała trochę o walce z nikotynizmem.
Na przykład proponuje zamiast papierosa kawałeczek korzenia tataraku.
Podobno, aby papierosy mniej smakowały to trzeba sobie zaaplikować dietę jabłkową. To chyba będzie juz można zrobić za jakieś 4-5 miesięcy.
A jeżeli chodzi o rzeczy na "p" to można sobie absolutnie zdrowo, bezpiecznie i nieszkodliwie dla otoczenia lać wodę, czyli p.. ;-))
No i zbliża się jeszcze lany poniedziałek. Wesołych Świąt :-)

Offline ineslik

• Global Moderator
  • Dużo Pisze
    • herbiness
Odp: ból stopy
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 22, 2011, 19:29:37 »
Z mojej perspektywy (mój chłopaczek palił od zawsze do dnia 09.03.2011r.) - jak się lubi coś robić ,to się to robi jak się ma ochotę, a palenie to przymus i niewola.
Rzucić palenie warto , ale trzeba się na to przygotować, bo nie jest to taka prosta sprawa. Rezygnacja z palenia to najważniejszy pierwszy krok, później trzeba się uporać z ciągiem dolegliwości wywołanych brakiem nikotyny, nadmiarem tlenu. Najważniejsze aspekty to oczyszczanie płuc, nawilżanie śluzówki i niedopuszczenie do rozwoju nerwicy.

Offline Bacia

• Nowy
  • *
Odp: ból stopy ostrogi pietowe
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 06, 2015, 09:03:33 »
MASC .1 wąs pokroić w plasterki, powinno być ze 2 czubate łyżki, do tego  2 łyzki pokruszonych liści miłorzębu, zalać goracym olejem kokosowym, tak aby dobrze przykryć składniki. Podgrzewać na wolnym ogniu z 5 minut, odstawić na noc. Rano pogrzać i przefiltrować. Ładnie pachnie, bardzo skuteczy specyfik na różne bóle, łącznie z głową. Uwaga mocny.

Halinko jak przeczytałam to wstałam od biurka i zrobiłam te maść dałam 1 lisc złotego wasa 10 tabletek z ginkofar /1 tabl. 80g suchego ekstratu z lisci miłorzebu japońskiego i pare  szt. suszu tego liscia zalałam to goracym olejem kokosowym. mam pytanie czy nie przegiełam z iloscia tabletek. Miały byc tylko tabl. dodane a okazało sie , ze posiadam jeszcze pare szt lisci. Maśc  bede stosować na ostrogi pietowe.i na bóle kregosłupa. Dziekuje. :)