Autor Wątek: Enterosgel  (Przeczytany 5461 razy)

Offline slav

• Więcej Pisze
Enterosgel
« dnia: Październik 27, 2015, 15:49:38 »
Czy wiecie, co to? Wspomniała o tym kuneg tu http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=3006.msg42503#msg42503. Ja się na fejsbukowej grupie o tym dowiedziałam. Ma to ponoć oczyszczać z metali ciężkich, a najlepsze jest orginalne rosyjskie. Ja rozumiem, że to może oczyszczać z toksyn, które są w przewodzie pokarmowym, więc przy zatruciach, czy czymś takim to ok. Ale jak miałoby to oczyszczać nerki czy wątrobę czy inne organy? Na grupie było to rozważane pod kątem oczyszczania z aluminium (chyba) po szczepieniach. Temat "oczyszczania z aluminium" mnie ogólnie interesuje (wiadomo, Alzheimer itp. ;), ale jak dotąd nie znalazłam żadnej wiarygodnej informacji, że takie coś jest możliwe.

Offline kuneg

• Mów mi Małgorzato :)
  • Dużo Pisze
Odp: Enterosgel
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2015, 16:10:30 »
To mój enterosgel był produkcji czeskiej. Z tego co czytałam, to on działa wyłącznie w obrębie przewodu pokarmowego i się nie wchłania. Nie mam pojęcia zatem, jak miałby oczyszczać nerki?
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2015, 16:44:49 wysłana przez kuneg »
Nigdy wcześniej wiedza nie była tak łatwo dostępna i tylko od nas zależy, czy z niej skorzystamy.

Offline slav

• Więcej Pisze
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2015, 18:54:59 »
Pewnie żeby zadziałało tak, jak opisałaś - czyszcząc powolutku krew, to rzeczywiście trzeba stosować dłużej.

Dziękuję kuneg za linka, poczytam i się dokształcę :)

Offline Ingwer

• Dużo Pisze
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2015, 13:32:18 »
Dodam do tematu, jednak sama nie tlumacze.
Translator - wiadomo jak tlumaczy ...
Uwazam informacje w tym poscie -  z niemieckiego forum za dosc istotne.
eine aktuelle Info zum originalen Padma 28, daß mein Männe seit nun einem halben Jahr einnimmt.
Die Originalrezeptur darf in Deutschland wegen des enthaltenen Eisenhuts nicht vertrieben werden, auch nicht aus dem Ausland direkt geordert werden, da der Eisenhut in Deutschland unter Naturschutz steht. Es soll allerdings möglich sein, per Rezept dranzukommen. Wir sind halt kurzerhand in die Schweiz gefahren und haben es dort gekauft. Wichtig hierbei: Eigenbedarf geht, größere Mengen greift lt. der schweizer Apotheke auch mal ganz gerne der Zoll ab.
Für die, die's interessiert:
Mein Mann hat das Padma 28 nach einem Schlaganfall gegen die Verengung der Venen genommen. Eine Halsschlagader war lt. Krankenhausärzten zu ca. 80 % dicht. Bei der Kontrolle nach 5 Monaten war eine Verengung so nicht mehr definitiv darstellbar. Da die Darstellung in dem Bereich nicht einfach ist, können wir zwar nicht davon ausgehen, daß der Durchfluss zu 100 % wieder frei ist, aber der Befund ist so viel besser als der erste, daß niemand mehr von der damals dringend angeratenen und schon terminierten OP redet.
Damals sagte man uns, die Verengung ließe sich medikamentös nicht beseitigen...
Mein Mann nimmt von all' den verschriebenen klassischen Medikamenten nur noch Marcumar sehr niedrig dosiert und einen Blutdrucksenker. Auch die sollen bald entfallen.
Ach ja: Dosierung bei meinem Männe von Padma 28 in den ersten 5 Monaten 3 * täglich 2 Kapseln, seither 2 * täglich 2 Kapseln.

w tlumaczeniu translatorem :

prąd informacji do oryginalnego Padma 28, że mój mężulek zajmuje od teraz pół roku.
Oryginalny przepis może w Niemczech z powodu ograniczonego Eisenhut nie mogą być sprzedawane, ani być zamawiane bezpośrednio z zagranicy, ponieważ Eisenhut jest dostępny w Niemczech w ramach ochrony przyrody. Należy jednak można wysiąść mój przepis. Jesteśmy po prostu bezceremonialnie przeniósł się do Szwajcarii i kupił ją tam. Ważne tutaj: egzystencji potrzebuje większych ilości angażuje lt Swiss apteki czasem dość podobnie jak cala off ..
Dla tych, którzy interesuje:
Mój mąż podjął Padma 28 po udarze mózgu przed zwężeniem żył. Tętnicę szyjną LT. Klinicystów o 80% gęsta. Podczas kontroli po 5 miesiącach zwężenie nie był już tak zdecydowanie reprezentowana. Ponieważ reprezentacja w dziedzinie nie jest łatwe, w rzeczywistości nie możemy przyjąć, że natężenie przepływu wynosi 100% znowu wolny, ale stwierdzenie jest o wiele lepszy niż pierwszy, że nie więcej z czym pilnie doradztwa i już zakończony OP rozmowy.
W tym czasie powiedziano nam, że ograniczenie może być unmedicated wyeliminować ...
Mój mąż bierze wszystko "Przepisane leki klasyczne tylko Marcumar bardzo małych dawkach i wysokim ciśnieniem krwi leków. Rzecz stanowią wkrótce.
O tak: podaniu mój mężulek z Padma 28 w ciągu pierwszych 5 miesięcy 3 * 2 kapsułki dziennie, od 2 * 2 kapsułek dziennie.

Offline tomczan

• Więcej Pisze
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2016, 16:12:13 »
" To coś jak "inteligentna" gąbka z porami, których wielkość odpowiada cząsteczkom substancji szkodliwych. Korzystnych substancji preparat nie absorbuje."

Ciekawe ile w tym prawdy. Nasiona płesznika nie będą lepszą i tańszą alternatywą ?
Polecam:http://www.biostrefa.pl/ żywność, zioła, kosmetyki :)

Offline LolaKarola

• Mało Pisze
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2016, 08:23:10 »
Stosuję Enterosgel od lat i jest on zawsze w mojej apteczce pierwszej pomocy. Nigdy mnie nie zawiódł. Skutecznie odtruwa organizm, wchłania toksyny w jelicie cienkim głównie, absorbując je z całego krwiobiegu. Przy tym jest bezpieczny, nie wchłania się z jelit. Jego działanie jest ponad 10-krotnie silniejsze niż węgla aktywowanego. Czytałam kiedyś badania przeprowadzone na Uniwersytecie Moskiewskim, w których podawano Enterosgel grupie pacjentów zatrutych radioaktywnym cezem - w ciągu kilku pierwszych dni nastąpiła radykalna poprawa, a po tygodniu nie było śladu cezu we krwi. Enterosgel tak samo dobrze sprawdził się w leczeniu salmonellozy i shigellozy u dzieci. Enterosgel doskonale poradził sobie z wchłanianiem enterotoksyn produkowanych przez te bakterie. U nas jest to lek pierwszego rzutu w wirusowych infekcjach jelit, zatruciach pokarmowych. Preparat został wynaleziony przez Rosjan po katastrofie w Czarnobylu, w celu złagodzenia przykrych konsekwencji chorób popromiennych. Enterosgel można też stosować do płukania gardła i do okładów na ciężko gojące się, ropiejące rany - tutaj jednak doświadczeń nie mam. Czeski Enterosgel jest dużo słabszy w działaniu niż ukraiński, a sama konsystencja rzadsza, bardziej rozwodniona.