Dzięki Basiu, już sobie odświeżam.. C suplementuję, poziom d chyba zbadam, dorzucę więcej zielonego i może chlorellę po prostu.. mangan, molibden, da się zrobić, wiązu niestety nie mam. Glony jem, jaja jem, kurde, tak sobie myślę że to w sumie ciekawe, nie patrzyłam na to przez pryzmat jakiegoś problemu z wątroba a może warto..