Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Witamy na forum Zielarzy
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
»
General Category
»
Kursy, studia, spotkania - ogłoszenia i rozmowy
»
Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów (Przeczytany 3378 razy)
Wesoły Sen
Gość
Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
«
dnia:
Października 15, 2014, 00:38:29 »
Ponieważ na forum czytałem ostatnio o chęci spotkań profesjonalnych na temat ziół, spotkania takie są organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów. Część z tych spotkań prowadzi sam Doktor Różański.
http://ptzif.pl/home/?cat=6
http://rozanski.li/?p=2888
Zapisane
janek
Dużo Pisze
Wiadomości: 2780
Odp: Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
«
Odpowiedź #1 dnia:
Października 15, 2014, 07:55:28 »
Wesoły.
Rozumiem Twoją aktywność jako świeżaka, sam taki byłem.
Ale nie pisz o tym co było o czym większość już od dawna wie.
Zapisane
http://olejkowyzielarz.pl/index.php
Mama
Ekspert forum
Dużo Pisze
Wiadomości: 1585
Odp: Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
«
Odpowiedź #2 dnia:
Października 15, 2014, 09:13:36 »
janek
a inne świeżaki? nie wiedzą
Zapisane
Jeżeli w naturze występuje jakaś choroba to natura ma na nią lekarstwo !!!
Współtworze
http://1000roslin.pl/
Prywatnie
http://agakrok.blogspot.com/
Służbowo
https://www.szm-melisa.pl/
janek
Dużo Pisze
Wiadomości: 2780
Odp: Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
«
Odpowiedź #3 dnia:
Października 15, 2014, 09:26:18 »
Postąpię jak grzeczny syn
w stosunku do Mamy, powstrzymam swoją aktywność w tym wątku.
Nie zmienia to mojego poglądu, że bez sensu jest pisanie o przeszłych spotkaniach.
Zapisane
http://olejkowyzielarz.pl/index.php
Wesoły Sen
Gość
Odp: Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
«
Odpowiedź #4 dnia:
Października 15, 2014, 09:27:23 »
Pryszłe też będą, pozatym w jedności siła.
Zapisane
janek
Dużo Pisze
Wiadomości: 2780
Odp: Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów
«
Odpowiedź #5 dnia:
Października 15, 2014, 09:39:38 »
Mamo.
Będę niegrzecznym synem.
Piszmy o tych przyszłych spotkaniach.
Jedność - cel szczytny ale nierealny.
Siła wynika z wielkości, jesteśmy za mali i słabi aby ktoś się z nami liczył.
Zapisane
http://olejkowyzielarz.pl/index.php
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów
»
General Category
»
Kursy, studia, spotkania - ogłoszenia i rozmowy
»
Spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów