Autor Wątek: Ogórecznik  (Przeczytany 3561 razy)

Offline dosia

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Ogórecznik
« dnia: Maja 30, 2010, 09:29:59 »
Mam Pytanie! Nie mogę nigdzie się u Dr Rożańskiego doszukac na temat jedzenia roslin ogorecznikowatych - np kwiaty i liscie żywokostu( ktore uwielbiam, wczoraj w nałęczowie zjadłam kilka garści) - czy stosując(jedząc) od czasu do czasu trzeba się przejmować kancerogennymi własciwościami znajdujących się wnich alkaloidow??? CZy śwoeże ziele jest bezpieczniejsze niz susz? mam na mysli tylko stosowanie wewnętrzne! Pozdrawiam i proszę o radę!!