General Category > Gospodarstwo domowe

Zamiast domestosa

(1/12) > >>

monika b.:
Czy moglibyście polecić coś, co skutecznie zastąpi żrące środki do czyszczenia toalet? Stosowałam sodę oczyszczoną z octem, ale bez zadowalającego rezultatu.
Pozdrawiam

kaminskainen:
Możesz się śmiać, ale do wielu zastosowań świetne będą wszelkie "kosmetyki myjące" z sls - może kamienia nie usuną, ale do wanny genialne... Szczególnie "hypoalergiczny" biały leleń do kąpieli ;)
Do kamienia - nalać kokakoli na noc.

witek99:
można spróbować boraks

monika b.:
Pomysł z colą bardzo mi się podoba :) W sumie, skoro ma usuwać kamień nazębny, może usunie kamień z muszli klozetowej.
Swoją drogą, lekko zbaczając - choć nadal w temacie związanym z toaletą - ja jestem entuzjastką sławojek. Odpowiednio przemyślane mogą być fajną opcją, łącznie z byciem źródłem nawozu.

zulu:
Gdyby toaletę dało się wstawić na piec, napełnić po brzegi to idealne byłoby sprawdzone wygotowywanie w niej obierek ziemniaczanych ;)
Są one starym i sprawdzonym sposobem naszych babć na usuwanie kamienia z garnków. zielarskim na usuwanie kamieni z dróg moczowych.
Pofantazjuję trochę ;)
Wywar z obierek skondensować przez odparowanie, a potem zmieszać z czymś, co dałoby konsystencję rzadkiego żelu i coś takiego nanieść na zakamienione powierzchnie toalety ?

Kto wie?
W razie czego proszę pamiętać o mnie przy zgłaszaniu patentu ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej