Forum

Autor Wątek: Szkodliwy lek Roswera  (Przeczytany 33754 razy)

zielarz czeladnik

• Gość
Szkodliwy lek Roswera
« dnia: Listopad 04, 2012, 00:29:13 »
Niedawno mojej cioci która ma wysoki cholesterol lekarze przepisali lek o nazwie Roswera wszystko było by w porządku gdybym pewnego dnia nie przeczytał ulotki w której znalazłem szokujące informacje które mnie poważnie zaniepokoiły :o .

Lek jest bardzo szkodliwy i powoduje następujące działania nie pożądane:
- ciężka reakcja alergiczna powodująca obrzęk twarzy  i gardła
- żółtaczka
- utrata pamięci
-kaszel
- skrócony oddech
-zaburzenia snu,koszmary
-zaburzenia funkcji seksualnych
-depresja
- problemy z oddychaniem,uporczywy kaszel
-bóle głowy
-ogólne osłabienie
- cukrzyca
-zapalenie wątroby
- zespół Stevensa Johnsona

To tylko niektóre ciekawostki jakie znalazłem w ulotce jak uważacie czy ten lek rzeczywiście jest tak szkodliwy?? czy pacjenci mogą go przyjmować bez obaw bo według mnie to że taki specyfik jest na rynku jest jakąś pomyłką a lekarze którzy go przepisują to zwyrodnialcy   >:( .

Lek ten jest dopuszczony tylko w 6 krajach na ulotce jest napisane również że takie objawy występują tylko  u jednego pacjenta  na 10 000 tysięcy pacjentów co ja osobiście uważam za stek bzdur i kompletne  tuszowanie szkodliwości leku i jego mocy degradacji ludzkiego organizmu.

Co wy o tym sądzicie czy ktoś z was stosował takie tabletki czy zażywaliście ten specyfik czy rzeczywiście występują objawy wymienione powyżej?? proszę o pomoc bardziej wtajemniczonych zielarzy w farmację i chemię....... pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 00:38:19 wysłana przez zielarz czeladnik »

Offline Ulq

• Full Member
    • Email
Odp: Szkodliwy lek Roswera
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2012, 17:01:40 »
Połowa leków to trucizny, niestety.

Offline pumeczka

• Full Member
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2012, 21:01:22 »
Nie znam tego leku natomiast wiele złego słyszałam o lekach obniżajacych cholesterol, moja znajoma ewidentnie po tego rodzaju leku miała zaburzenia w obrazie krwi. Zresztą ktory lek nie ma działań ubocznych....?

zielarz czeladnik

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2012, 09:25:14 »
Zgadzam się że mogą być działania uboczne ale to już jest przesada tego typu efekty uboczne mogą człowieka zabić a w najlepszym przypadku zrobić kalekę z pacjenta...... pozdrawiam

zielarz czeladnik

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2012, 11:24:32 »
Ponawiam pytanie czy ktoś z was ma więcej informacji na temat szkodliwości tego leku?? czy powinno się go unikać?? .......pozdrawiam

Offline halina1

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2012, 15:39:55 »

Copyright © Forum "Luskiewnik" Fitoterapia, zielarstwo. Medycyna dawna i współczesna. Forum zielarzy i fitoterapeutów