Autor Wątek: Tężyczka - proces leczenia  (Przeczytany 4099 razy)

Adrian Budek

• Gość
Tężyczka - proces leczenia
« dnia: Marzec 14, 2012, 17:57:45 »
Piszę bo jest to ważne. Może przyda się innym ludziom.

12.02.2012 dostałem taką wiadomość.

"Witam ,ja rowniez wierze w moc witamin zwłaszcza od czasu jak zachorował moj syn ,choroba nietypowa dla 10 letniego dziecka tężyczka neurolog stwierdził że to tikowe i dał leki uspokajające .Wyginają mu się stawy stóp i rąk i i co jakiś czas pręży się całe ciało zwłaszcza przy chodzeniu.Nigdy czegoś podobnego nie widziałam. Lekarka chce dać go do szpitala bo wyniki z krwi nic nie wykazała .Moj syn był już raz i panicznie sie boi szpitali nie wiem co dalej począć, może mogłby mi pan coś doradzić .Będe bardzo wdzęczna Pozdrawiam"

Zasugerowałem witaminę C. Pół łyżeczki 3 razy dziennie, rozpuszczonej w ziołach, witaminy grupy B i tran czyli witaminy A D i witaminę E.
Osoba ta nie do końca się zastosowała. Dawała witaminę C w tabletkach, syntetyczne witaminy D i E oraz spirulinę.

Równo miesiąc później dostaje wiadomość.
"Witam pisałam do pana w sprawie mojego syna chorego na tężyczkę nie pomagala mu witamina c w tabletkach ale bylam uparta i zmuszalam go do picia tej w proszku polubil gdy zaczelam slodzic miodem i stewia . I w koncu zadzialalo, po paru dniach byla poprawa a teraz robi tylko takie tiki bardzo sporadycznie wszelkie napiecia mieśni ustapily jestem bardzo szczesliwa ze moje modlitwy zostaly wysłuchane.To naprawde wielka radość."

Aktualnie zwiększamy dawki witaminy C i dorzucamy B-Complex.

Zastosowałem wszystkie możliwe rzeczy wspierające układ nerwowy i wzmacniające organizm.

Kobieta napisała do mnie z portalu informacyjnego, w którym piszę artukuły.

Pozdrawiam
Adrian Budek

Offline stukam kopytkami

• Ekspert forum
  • Dużo Pisze
Odp: Tężyczka - proces leczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2012, 20:09:51 »
Brawo Adrian :-) Gratuluję.

Bardzo cieszy to, gdy pomagamy innym i sobie i gdy przynosi to rezultaty.

Offline *Agnieszka*

• Więcej Pisze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2012, 09:48:41 »
Na pewno jest to nadzieja dla innych.
Gratuluję sukcesu i zdrowia dla innych podopiecznych.
:)

Offline ewula K

• Dużo Pisze
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2012, 09:54:58 »
Adrian! To musi być wspaniałe uczucie jak uda się komuś pomóc.....
Gratulacje Ewa

Offline robin

• Dużo Pisze
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2014, 17:12:14 »
Już miałam wątek zakładać a tu proszę, jest gotowy.. Macie może jeszcze jakieś doświadczenia z tężyczką? Bo nie bardzo wiem co oprócz witamin można by brać.. pytała mnie dziewczyna lat ok 30, pali, miała depresję, dużo chorowało, głównie górne drogi oddechowe, szyjka macicy stadium przedrakowe było- zażegnane stosowną operacją, teraz przyplątała się tężyczka. Zmieniła sposób odzywiania jednak ciężko idzie, trochę przytyła, narzeka również na suchość skóry i jej swędzenie, zwłaszcza skóry głowy.